O nas

Profesjonalne sprzątanie biur, kompleksowe czyszczenie powierzchi wielkopłaszczyznowych, agencji, lokali użytkowych, spółdzielni mieszkaniowych

Naszą firmę powołaliśmy do życia w 2016r. w odpowiedzi na rosnące potrzeby wymagającego Klienta. Wiemy jak ważne aktualnie, zarówno dla pracowników jak i kontrahentów, jest środowisko pracy, na które składa się również czystość i bezpieczeństwo przestrzeni w której odbywa się praca i spotkania biznesowe. Rozumiemy, że miejsca te są wizytówkami firm i instytucji, wymagającymi należytej dokładności i zaangażowania w procesie utrzymania czystości.

Miejsce i czas realizacji usługi nie stanowią dla nas problemu, są co najwyżej wyzwaniem. Kadra zaufanych i dyskretnych pracowników sumiennie zrealizuje powierzone zadanie.

Każdą ofertę poprzedzamy wizją lokalną w obiekcie, zapoznaniem się z potencjalnym klientem oraz rozmową o jego potrzebach i oczekiwaniach.   

Kompleksowe sprzątanie biur

 

W swojej pracy kierujemy się określonymi wartościami, które nas definiują. Podobnych wartości szukamy u partnerów biznesowych. Naszym celem jest długofalowa współpraca oparta na wzajemnym zaufaniu, szacunku i  uczciwości. Kładziemy szczególny nacisk na jakość. Wszelkie zmiany i uwagi od klienta są bez zwłocznie realizowane przez koordynatora z ramienia naszej firmy.

Jesteśmy profesjonalistami, którzy pracują w oparciu o zdobyte doświadczenie i wiedzę.  Wyszukujemy nowe rozwiązania i wdrażamy je z myślą o Kliencie. Każdy jest inny i każdy wymaga indywidualnego podejścia i rozwiązań dedykowanych specyfice konkretnego miejsca.

 Zadzwoń lub napisz już dziś

Sprawdź co możemy zaoferować  Twojej firmie.
Każda wycena jest indywidalna, zapraszamy do kontaktu z nami.

DS Vision sp. z o. o. Al. Solidarności 117 lok. 207 00-140 Warszawa
786 286 700  lub  720 835 700